СІМЕЙНИЙ ЛІКАР в нашому штаті!

Повідомляємо Вам гарну новину – тепер в нашому медичному центрі Ви можете підписати декларацію з сімейним лікарем Тимошенко Софією Віталіївною.

Сімейних лікарів ще називають лікарями загальної практики. Вони отримали різнобічні і глибокі професійні знання за різними напрямками та надають первинні медичні послуги всій родині, дорослим і дітям. Зазвичай пацієнти в першу чергу звертаються саме до них.

Якщо терапевти працюють тільки з дорослими, то лікарі сімейної медицини орієнтовані на всіх членів сім’ї, включаючи маленьких пацієнтів. Вони знають особливості вашого організму, стану здоров’я дітей, людей похилого віку, умови проживання і спосіб життя всієї родини.

Сімейний лікар надає комплексну допомогу, володіє базовими знаннями в суміжних спеціальностях: педіатрії, гастроентерології, травматології, гінекології, кардіології та інших напрямках. Може розпізнати, наприклад, хірургічну патологію та надати першу допомогу. Стикаючись зі складними патологіями, сімейний лікар направляє пацієнта до профільного лікаря.

Для підписання декларацій телефонуйте за номером +38093 360 36 47 або пишіть їй повідомлення в Viber.

3 турботою про Вас кваліфіковано та у зручний час!

РІРіРѕСЂСѓ РІРіРѕСЂСѓ